2022. április 6.
„A gyerekeken látni a sugárzó örömöt, amikor együtt muzsikálunk a színpadon…” – Snétberger Ferenc
A tehetség támogatása
A Snétberger Program egy igazi család, ahol a gyerekek és a fiatalok nemcsak a tanáraiktól, de egymástól is kapnak támogatást. A Snétberger Program szellemiségét mindenki kicsit átérezheti ezzel a videóval, amiben Snétberger Ferenc mesél arról, mit jelent számára a gyerekekkel való közös munkája.

https://www.youtube.com/watch?v=bF-jkSTFbtc

"2011 óta több, mint 300 fiatalnak segíthettünk tehetségük kibontakozásában. Örömmel tölt el minket, hogy láthatjuk a gyerekek, fiatalok fejlődését. A jövőre nézve is sok tervünk van, hogy minél magasabb szinten tudjuk támogatni őket."- Snétberger Ferenc

Te is könnyen támogathatod ezeket a fiatal tehetségeket adód 1%-val. Miként ajánld fel? Segítségképpen készítettünk egy rövid leírást is:
https://www.snetbergercenter.org/hu/Hirek/2022-03-24/Kerjuk-tamogass-minket-adod-1-val

Támogasd a tehetséget! Támogasd a Snétberger Alapítványt!

Köszönjük!
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!