2023. május 31.
A most májusban záródó Snétberger MasterClass képzés számos módon támogatta fiatal tehetségeit zenei és előadóművészi tudásuk fejlesztésében, hogy sikeresen el tudjanak indulni zenei pályájukon. Az emelt szintű program 25 jelenlegi és volt diákunknak biztosított próbákkal, különleges workshopokkal, koncertekkel és a stúdiómunka megismerésével fejlődési lehetőséget.


Megjelentek a Snétberger MasterClass diákjainak portfólió videói
A tavasszal megnyílt Snétberger Stúdió remek gyakorlási lehetőséget biztosított diákjainknak, ahol elkezdtek megismerkedni a stúdiózás rejtelmeivel. Több diáknak is elkészült első professzionális felvétele, amiket itt tud megtekinteni:
https://www.youtube.com/watch?v=oLQW_Uxzkgk&list=PLVu9kCmytRfyz0RfUdHMvq7GCMcCBKVTL

A képi- és hangfelvételek mellett honlapunkon összeállítottuk aktuális koncertkínáltunkat, azoknak, akik a Snétberger-diákok fellépéseivel színesítenék rendezvényüket. Zenei portfóliónkat az alábbi linken éri el:
https://www.snetbergercenter.org/hu/koncert

A felvételek a Snétberger Program Emeltszintű Képzésének (NTP-SMC-M-22-0001) keretében a Snétberger Alapítvány kivitelezésében, a Nemzeti Tehetség Központ szervezésében és Nemzeti Tehetség Program támogatásával valósultak meg.
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!