2023. május 3.
A zenei tehetséggondozással több mint egy évtizede foglalkozó Snétberger Zenei Tehetség Közhasznú Alapítvány részmunkaidős (20 órás) pénzügyi asszisztenst keres.
Pénzügyi asszisztens munkatársat keresünk!
Snétberger Alapítvány rövid bemutatása:

A 2011-ben alapított Snétberger Alapítvány főként hátrányos helyzetű, tehetséges fiatalok zenei képzésével és tehetséggondozásával foglalkozik. Célunk, hogy fiatal tehetségeinket minél magasabb szinten tudjuk támogatni a zenei pályájuk elindulásában, ebből a célból jött létre az Alapítvány új, budapesti székhelye, a Snétberger Stúdió.

Hazai és nemzetközi támogatással hoztuk létre budapesti stúdiónkat, amelynek közösségi tere, koncertekre és felvételekre alkalmas próbaterme, valamint kiváló minőségben felszerelt stúdiója professzionális környezetet teremt próbák, kis koncertek megtartásához és zenei felvételek készítéséhez. A stúdió növendékeink workshopjainak, próbáinak ad helyet, szabad kapacitásainak értékesítése révén pedig az alapítvány működését és szakmai tevékenységeinek egy részét finanszírozzuk.Szakmai tevékenységünk nagyobb részének forrását pályázatok és adományok jelentik.

Honlapunk: www.snetbergercenter.org
Stúdió honlapja: www.snetbergerstudio.com


Feladatok (heti 20 órában, rugalmas időbeosztásban helyszíni munkavégzéssel)

pénzügyi adminisztráció
általános adminisztrációs feladatok
pályázatfigyelés megadott szempontok alapján
postázás
iktatás


Elvárások:
1-3 éves pénzügyi tapasztalat, amit nonprofit szervezetnél és/vagy intézménynél és/vagy kis- és közepes vállalkozásnál szereztél
tapasztalat pályázatok elszámolásában
magabiztos Excel tudás (képletek, függvények, diagramok, pivot), Word (az alapokon túl körlevél funkció, véleményezés)
felhőalapú rendszerek ismerete (Google - Drive, Meet, Calendar; Dropbox; szamlazz.hu)

Amit ajánlunk:
modern környezet egy pezsgő kerületben
elismert hazai és nemzetközi művészekkel, feltörekvő tehetségekkel való közös munka
klasszikus és jazz zene

Munkavégzés helye:
Snétberger Stúdió 1084 Budapest, Bacsó B. u. 10-12.
http://www.snetbergerstudio.com/

Jelentkezés módja:
Szakmai önéletrajz, motivációs levél, két referencia megadásával és a bruttó fizetési/díjazási igény megjelölésével lehet az info@snetbergerfoundation.com e-mail címen. A tárgymezőben kérjük tüntesse fel a pozíció nevét.

Jelentkezési határidő: 2023. május 19. péntek
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!