2023. május 3.
A zenei tehetséggondozással több mint egy évtizede foglalkozó Snétberger Zenei Tehetség Közhasznú Alapítvány új ügyvezetőjét keressük, egy olyan vállalkozó szemléletű, jó szervezőképességgel rendelkező jelentkezőt, aki jártas a nonprofit és/ vagy a kulturális szektorban. A munka változatos és egy olyan jó ügy, amiért érdemes dolgozni.
Keressük a Snétberger Alapítvány új ügyvezetőjét!
Snétberger Alapítvány rövid bemutatása:

A 2011-ben alapított Snétberger Alapítvány főként hátrányos helyzetű, tehetséges fiatalok zenei képzésével és tehetséggondozásával foglalkozik. Célunk, hogy fiatal tehetségeinket minél magasabb szinten tudjuk támogatni a zenei pályájuk elindulásában, ebből a célból jött létre az Alapítvány új, budapesti székhelye, a Snétberger Stúdió.

Hazai és nemzetközi támogatással hoztuk létre budapesti stúdiónkat, amelynek közösségi tere, koncertekre és felvételekre alkalmas próbaterme, valamint kiváló minőségben felszerelt stúdiója professzionális környezetet teremt próbák, kis koncertek megtartásához és zenei felvételek készítéséhez. A stúdió növendékeink workshopjainak, próbáinak ad helyet, szabad kapacitásainak értékesítése révén pedig az alapítvány működését és szakmai tevékenységeinek egy részét finanszírozzuk.Szakmai tevékenységünk nagyobb részének forrását pályázatok és adományok jelentik.

Honlapunk: www.snetbergercenter.org
Stúdió honlapja: www.snetbergerstudio.com

Feladatok:
forrásteremtési és operatív feladatok ellátása

Elvárások:
vállalkozói szemléletmód, pénzügyi források (pályázati ÉS vállalkozói) előteremtéséhez szükséges készségek
tapasztalat a nonprofit és/vagy kulturális szektorban
jó szervezőkészség
jó kommunikációs- és csapatkoordinációs készségek
angol/ német nyelvtudás

Amit ajánlunk:
modern környezet egy belvárosi kerületben
változatos és izgalmas tevékenységek
elismert hazai és nemzetközi művészekkel, feltörekvő tehetségekkel való közös munka
klasszikus és jazz zene

Munkavégzés helye:
Snétberger Stúdió 1084 Budapest, Bacsó B. u. 10-12.

Jelentkezés módja:
Szakmai önéletrajz, motivációs levél, két referencia megadásával és a bruttó fizetési/díjazási igény megjelölésével lehet az info@snetbergerfoundation.com e-mail címen. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a pozíció nevét.

Jelentkezési határidő: 2023. május 19. péntek
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!