2022. november 23.
A Snétberger Alapítványnak abban a megtiszteltetésben volt része, hogy a Magyar Zene Házában 2022. november 22-én a Forbes 100 Gálán mutathatta be tevékenységét. Az este során Galambos Márton, a Forbes főszerkesztője beszélgetett Snétberger Ferenccel az életéről és az alapítvány munkájáról. Snétberger Ferenc gitárjátékát követően két diákja, Balogh Máté és Urbán Benjámin is felléptek egy-egy darabbal. A gálán résztvevő, kimagasló teljesítményt nyújtó vállalkozások pénzadományokkal és egyéb felajánlásokkal támogatták az alapítványt. Az adománygyűjtéstől befolyt összegből a Snétberger Alapítvány szálláshelyek és tanulószobák kialakítását tervezi az alapítvány Bacsó Béla utcai stúdiója felett azon vidékről érkező diákjaink számára, akiknek a lakhatása a hétvégi próbáknál és fellépéseknél évek óta nehézségekbe ütközik.
Ezúton is szeretnénk megköszöni a szervezőknek a lehetőséget és hálás köszönet mindenkinek, aki valamilyen formában támogatta az Alapítványt! Köszönjük az érdeklődést és a sok pozitív visszajelzést! :)

Az eseményről további képek a galériában: https://www.snetbergercenter.org/hu/galeria/kepek/Forbes-100-Gala-adomanygyujtes

Fotók: Fekete Csaba
Forbes 100 Gála: Adománygyűjtés
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!