2022. október 13.
A Vitázik az ifjúság Közép-, Kelet- és Délkelet-Európában (Jugend debattiert in Mittel-, Ost- und Südosteuropa) nemzetközi döntőjén lépett fel szeptember 29-én Fehér Melissza és Balogh Máté. A verseny védnöke Snétberger Ferenc volt. Gratulálunk minden résztvevőnek! :)

Am 29. September traten Melissza Fehér und Máté Balogh am internationalen Finale von Jugend debattiert in Mittel-, Ost- und Südosteuropa auf. Der Schirmherr des Wettbewerbs war Ferenc Snétberger. Herzlichen Glückwunsch an alle Teilnehmer! :)

A koncertre a felkészülés a Snétberger Program Emeltszintű Képzésének (NTP-SMC-M-22-0001) keretében a Snétberger Alapítvány kivitelezésében, a Nemzeti Tehetség Központ szervezésében és Nemzeti Tehetség Program támogatásával valósult meg.

Fotó: Regina Bartha
Fellépés a vitázik az ifjúság nemzetközi döntőjén
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!