2022. szeptember 27.

Bővíteni szeretnénk budapesti diákközpontunkat és hála az OTP Bank Adományozási Kampányának most Ön is könnyedén támogathat minket ebben ☺
Mi a célunk?
Szálláshellyel és tanulószobákkal szeretnék bővíteni a budapesti Bacsó Béla utcai stúdiónkat, mivel évek óta nehézségekbe ütközik számos vidéki és határon túli – többek között ukrán területekről érkező – diákunk lakhatása. Diákjaink értékes órákat töltenek el utazással, emellett a hétvégi próbák és esti fellépések után sokak számára óriási gondot jelent a hazautazás – távoli otthonaikat a diákok nem tudják helyközi közlekedéssel megközelíteni, családjaikban pedig jellemzően nincs személygépkocsi.
Mindezek mellett a hétvégi képzéseken és workshopokon részt vevő diákok szálláshelyének megoldása is folyamatosan gondot jelent: a rendelkezésre álló szállások vagy színvonalban és megbízhatóságban nem megfelelőek, vagy árban túl magasak az alapítvány számára.
A nyugodt alvás biztosítása mellett a tanuló- és gyakorlószobák is sokat jelentenének a fiatal tehetségeknek – erre a budapesti diákoknak is óriási szüksége lenne, mivel az iskolákban jellemzően nincs elég próbaterem. A tanuló- és gyakorlószobákkal jelentősen bővülne a fiatalok fejlődési lehetősége, lerövidülne a városon belüli ingázás, emellett lehetőség nyílna elméleti és nyelvórák megtartására, a zavartalan tanulásra.

Hogyan tud adományozni, ha az OTP Bank ügyfele?
Az OTP Bank ügyfelei az alábbi módokon tudják 100-200-500 forintos mikroadományokkal támogatni az Alapítványt. A fizetés, készpénzfelvétel után a rendszer mindig felajánlja az adományozás lehetőségét:
Az OTP weboldalán bankkártyás fizetésnél
Az OTP internet- és mobilbankban utalásai intézése közben
AZ OTP ATM-készülékeinél készpénzfelvételkor
Simple alkalmazásban az Adományozás menüpontban

Gyors, online utalás:
1000-2000-5000 forintos és szabadon választható összeg esetén IDE KATTINTVA tud adományozni nekünk: https://www.otpbank.hu/adomanyozas/aktualis-projektek/snetberger/adomanyozas-form
Az adományozás további részleteiről itt olvashat: https://www.otpbank.hu/adomanyozas/aktualis-projektek/snetberger

Hogyan tud adományozni, ha nem az OTP Bank ügyfele?
Más bankok ügyfelei is hozzájárulhatnak a gyűjtéshez, az alábbi oldalon 1000-2000-5000 forintos és szabadon választható összeggel: https://www.otpbank.hu/adomanyozas/aktualis-projektek/snetberger/adomanyozas-form
Illetve a Simple alkalmazásban az Adományozás menüpontban is tudnak adományozni.
Az adományozás további részleteiről itt olvashat: https://www.otpbank.hu/adomanyozas/aktualis-projektek/snetberger
Az adományozás nem jár plusz tranzakciós költséggel, csak az adomány összege kerül levonásra a számláról.

Nagyon köszönjük a támogatást! :)
Segítsen Ön is! Tanuló és gyakorló szobák kialakítására gyűjtünk!
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!