2022. július 29.
A Snétberger Program nyári kurzusa június 20. és július 23. között zajlott Felsőörsön. Élményekben és gyakorlásban gazdag heteket töltöttek a program diákjai a Snétberger Zenei Tehetség Központban.
Hangulatos koncerttel zárult a 12. évfolyam nyári kurzusa
Az intenzív gyakorlásokat követően július 23-án került megrendezésre a már hagyománnyá vált zárókoncert, ahol a szülőknek és érdeklődnek mutatták be a fiatalok tehetségüket. Többek között olyan művek kerültek előadásra, mint Bartók Béla: Román népi táncok, Kenny Dorham: Blue Bossa és Guy Wood: My One and Only Love. Összesen 30 művet hallhatott a közönség. A koncert Juma Tutu: Sukari számával zárult, ami igazi afrikai hangulatot teremtett.

Pár hangulatkép a koncertről:
https://www.snetbergercenter.org/hu/galeria/kepek/Nyari-zarokoncert-12evfolyam
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!