2022. június 16.
DE below:
Egy nagyon izgalmas zenei projektre kaptak meghívást a Snétberger Alapítvány diákjai a svájci Schwyz tartományi szimfonikus zenekartól. A program a Rotary RC Ufenau támogatásával jön létre. Június 21-én utaznak ki a diákok Lachenbe, hogy egy hétig közösen próbáljanak a szimfonikus zenekar fiataljaival, majd a program zárásaképpen két közös koncertet adnak Pfäffikon-ban és Schwyz-ben. A diákok már lelkesen készülnek az útra, hamarosan jelentkezünk az élménybeszámolóval. :)
Snétbergeres diákok utaznak Svájcba június 21-én
SchülerInnen der Snétberger Stiftung wurden zu einem sehr spannenden Musikprojekt mit dem Sinfonieorchester Kanton Schwyz in der Schweiz eingeladen. Das Programm wird vom Rotary RC Ufenau unterstützt. Am 21. Juni reisen die SchülerInnen nach Lachen, um eine Woche lang mit den jungen MusikerInnen des Sinfonieorchesters zu proben, und enden das Programm mit zwei gemeinsamen Konzerten in Pfäffikon und Schwyz. Die SchülerInnen bereiten sich bereits eifrig auf die Reise vor. Wir werden bald mit einem Bericht über ihre Erlebnisse melden. :)

A koncertre a felkészülés a Snétberger Program Emeltszintű Képzésének (NTP-SMC-M-22-0001) keretében a Snétberger Alapítvány kivitelezésében, a Nemzeti Tehetség Központ szervezésében és Nemzeti Tehetség Program támogatásával valósult meg.
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!