2022. május 23.
Legyél te is a csapatunk tagja! Animátor és éjjeli koordinátor munkatársakat keresünk Balaton-felvidéki, felsőörsi központunkba június-július hónapokra.
Munkalehetőség a Snétberger Központban
A Snétberger Zenei Tehetség Központ több mint 10 éve többségében roma származású, hátrányos helyzetű diákok zenei előmenetelét segíti egyéves, iskola mellett végezhető ösztöndíjprogram keretében. Diákjaink 11-22 évesek, napjaikat a zenei képzés, próbák töltik ki a kurzus ideje alatt. Az animátorok és az éjszakai koordinátor legfőbb feladata a diákok támogatása, zavartalan pihenésének biztosítása nyári kurzusunk idején.

FŐBB FELADATOK
rekreációs programok szervezése: különböző kulturális, szabadidős foglalkozások, többek között filmvetítés, művészeti témájú beszélgetések, koncertlátogatás, vetélkedők, kézműveskedés, sportfoglalkozás és strandolás stb.,
közreműködés a zenei programok lebonyolításában: esti kiskoncertek, kurzuszáró szabadtéri koncert, külső helyszíneken rendezett fellépések diákjaink részvételével (együttműködés a zenei mentorral, szervező kollegákkal, technikusokkal),
tanulószobai feladatok ellátása,
recepciós teendők végzése.

RÉSZLETEK
Jelentkezés módja: magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled a karrier@ntk.hu e-mail címre várjuk „animátor” vagy "éjszakai koordinátor" megjelöléssel a választott munkakörtől függően.

Jelentkezési határidő: 2022. május 29.

Jogviszony típusa: alkalmi munkavállalói foglalkoztatás
Munkavégzés helye: Snétberger Zenei Tehetség Központ; 8227 Felsőörs, Hóvirág u. 28.
A munkavégzés időtartama: 2022. június 17-július 24. heti 5 nap és 2 szabadnap, amely nem feltétlenül esik hétvégére. Az animátorok felkészítését június 17-én tartjuk Felsőörsön, ahol minden munkatárs részvétele kötelező.
Jelentkezési határidő: 2022. május 29.
Személyes csoportos interjú időpontja és helyszíne: 2022. június 3., Budapest, a Nemzeti Tehetség Központ Közhasznú Nonprofit Kft. székhelye.

A díjazáson felül szállást, napi ötszöri étkezést és útiköltségtérítést biztosítunk.

További részletek: https://ntk.hu/karrier/animator/ és https://ntk.hu/karrier/ejszakai-koordinator/
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!