2022. május 6.
Ilyen könnyű jelentkezni a Snétberger Programba :D
Itt a helyed neked is!
A Snétberger Program több mint tíz éve foglalkozik fiatal zenei tehetségek gondozásával, fejlesztésével a klasszikus és jazz zene területén.
Ha az alábbi hangszerek egyikén ügyesen játszol, vagy a hangod a saját hangszered, akkor jelentkezz bártan :)

- jazz zongora, klasszikus zongora, jazz hegedű, klasszikus hegedű, jazz bőgő, basszusgitár, klasszikus bőgő, cselló, brácsa, jazz dob, percussion, valamint klarinét, szaxofon, trombita, cimbalom, marimba, vibrafon, klasszikus és jazz ének. Ha ezen kívül más hangszeren játszol, van lehetőség azt is tanulni :)
A program a normál iskolai tanulmányaid mellett végezhető. Jelentkezési korhatár: 12-22 év között. Nyári hathetes, őszi háromhetes és tavaszi háromhetes kurzusokból áll, a fejlődésedet pedig egész évben egy mentor segíti. A program legeredményesebb diákjai számos fellépésen vesznek részt itthon és külföldön egyaránt. A Snétberger Program ingyenes a Nemzeti Tehetség Program támogatásának köszönhetően.

Hogyan lehetsz a következő évfolyam diákja?
Ilyen egyszerű, egészen pontosan egy darab lépést kell megtenned :D

1. Jelentkezz az adataid megadásával és egy rövid videófelvétellel itt: meghallgatunk.hu. A videóban bármit játszhatsz, énekelhetsz a lényeg, hogy kiderüljön, hogy jelenleg mit tudsz.
Kérdéseidre a program zenei mentora, Fehér Elemér (+36 20 219 0504) ad választ. Hívd bátran, ha elakadnál az űrlap kitöltése során.

Meghallgatást május 28-án, szombaton tartunk Budapesten, a Snétberger Alapítvány Bacsó Béla u. 10-12. alatti próbatermében.

A nyári kurzus június 19-én indul.
Jelentkezési határidőt meghosszabbítottuk: május 31.

JELENTKEZÉS: https://www.snetbergercenter.org/hu/jelentkezesi-lap


TANÁRAINK
Többek között: Snétberger Ferenc, Oláh Tzumó Árpád, Barcza Horváth József, Czene Rudolf, Lakatos György, Pocsai Kriszta, Lamm Dávid, Czibere József, és olyan kiváló nemzetközi vendégelőadók mint David Friedmann, Tony Lakatos, Claudio Punti, Gerdur Gunnarsdóttir.

A PROGRAM
A rengeteg egyéni hangszeres, zenekari, zeneelméleti és improvizációs óra mellett tanulhatsz angol, beás és lovári nyelvet, Alexander testtudat módszert is. Lesznek, akik segítenek a továbbtanulásban, pályázatírásban.
Az év során egy mentor kíséri a munkádat, aki segít, ha elakadnál.

MIKOR?
A képzés nyáron 6 hétig, ősszel és tavasszal pedig 3-3 hétig tart, igazodva az iskolai szünetekhez. Szükség esetén felvételi előkészítő hétvégente Budapesten. A képzés a „normál” általános vagy középiskola mellett is elvégezhető, tehát nem kell évet halasztani.

HOL?
Felsőörsön, Veszprém mellett, a Balatontól 3 km-re. Az utazások megszervezésében segítünk, költségét vállaljuk. A helyszínen kényelmes és szép 2-4 ágyas szobák, felszerelt próbatermek, színpad és sportpályák várnak. A képzés alatt az étkezéseket biztosítjuk.

A Snétberger Program a Nemzeti Tehetség Központ Nonprofit Közhasznú Kft. és a Snétberger Alapítvány együttműködésében valósul meg. A részvétel a felvételt nyert tehetségeknek ingyenes.
Sikeres felvételi után egy évig ösztöndíjas diákként tanulhatsz a Snétberger Zenei Tehetség Központban.
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!