2022. március 23.
GER/EN below:
Deutscher Jazz Preis jelölés/ Nominierung/ Nomination
Nagy hírünk van! Az idei Deutscher Jazz Preis- Német Jazz Díjra jelölték Snétberger Ferencet gitárművész kategóriában.
Ezt a rangos díjat összesen 31 kategóriában adják át a német jazzéletet színesítő művészeknek. Már izgatottan várjuk a díjátadót, ami április 27-én kerül megrendezésre!

Wir haben eine super Nachricht! Ferenc Snétberger, ist für den diesjährigen Deutschen Jazz Preis in der Kategorie Gitarre nominiert worden. Der renommierte Preis wird in 31 Kategorien an Künstlerinnen und Künstler vergeben, die die deutsche Jazzszene beleben. Wir freuen uns schon auf die Preisverleihung, die am 27. April stattfindet.

We have great news! Ferenc Snétberger, has been nominated for this year's Deutscher Jazz Preis (German Jazz Award) in the guitar category. The prestigious prize is awarded in 31 categories to artists who play a significant role in the German jazz scene. We are already looking forward to the award ceremony, which will take place on April 27.


https://www.deutscher-jazzpreis.de/
Támogassa a tehetséget, diákjainkat!
Együtt a zene is jobban szól
A befolyt összegeket diákjaink képzésére, utazására, élelmezésére, hangszereik javíttatására fordítjuk.
Támogatom!