2020. április 24.
A vírushelyzet sem állított meg bennünket a tavaszi kurzus lebonyolításában. Minden stábtag azon dolgozott, hogy a 9. évfolyam zárókurzusának online megvalósítását minél inkább közösségi élménnyé és fejlődéssé tudjuk tenni.

Diákjaink a főtárgy és zenei csoportos órák mellett minden nap kaptak útravalót, pozitív üzeneteket, megerősítéseket és mentális segítséget. Tanáraink mellett mentoraink, zenei mentorunk, vezető animátorunk, zenei segítőink és a stáb minden tagja azon dolgozott, hogy a lehető leghasznosabban teljenek az online kurzus napjai. Emellett zenei kvízekkel, koncertmegosztásokkal és online élő kiskoncerttel tettük színesebbé a karantén napjait. Kiemelten fontos volt a Facebook csoportban történő kommunikáció, amelynek online közösségépítő szerepe sikeresnek bizonyult.

Büszkék vagyunk diákjainkra, akik ebben a rendkívüli helyzetben is végigcsinálták a kurzust! Példaértékű a motivációjuk és kitartásuk!

Köszönetünket szeretnénk kifejezni tanáraink felé is, akik nyitottan és rugalmasan álltak hozzá az online megvalósításhoz és kreatívan megoldották a technika okozta nehézségeket is!

Bízunk benne, hogy hamarosan a megszokott keretek között, a felsőörsi Központban tudjuk folytatni a közös zenélést!

-

The pandemia has not stopped us to organize the spring course. Every staff member was working on the realization of the online course and to make it a community experience and development.
Véget ért az első online kurzus/The first online course has ended
Videók
Multimédia
Szeretne informálódni?
Iratkozzon fel hírlevelünkre.