2020. április 2.
A jelenlegi járványhelyzet miatt sajnos mi sem tudjuk megtartani a tavaszi és egyben évfolyamzáró kurzusunkat a megszokott keretek között. De éltünk mi is a világháló nyújtotta lehetőségekkel és a Központ is csatlakozik az online oktatáshoz április 6-tól.

Nagyon nehéz időszakban kezdjük el a tavaszi kurzust, de annál nagyobb öröm, hogy elkezdhetjük.

A három hetes online kurzus során igyekszünk minden támogatást megadni diákjainknak és a lehető legtöbb tantárgy oktatását biztosítjuk számukra - mind a főtárgy órákat, mind a csoportos zeneelméleti, szolfézs és zenetörténet órákat.
Továbbra is hangsúlyt fektetünk az idegennyelv-oktatásra, így kisebb csoportokra bontva angolórák is fognak zajlani. Tanáraink, mentoraink és minden kollégánk jelen lesz a diákok körül, hogy az órák a lehető leggördülékenyebben valósulhassanak meg.

A módosított programunkat mentálhigiénés támogatási tervvel egészítettük ki, hogy diákjainknak a lehető legjobban tudjuk segíteni a járvány okozta nehézségekben. Hiszünk a közösségünk megtartó erejében is. Ahhoz, hogy a diákok közelebb érezhessék magukat a Központhoz, a Facebook csoportunkban a stáb, a tanárok és a gyerekek aktív részvételével szeretnénk az online közösséget erősíteni.

Mindnyájunkra nehéz terhet ró a jelenlegi helyzet, ezért fontos, hogy a zene által a Programban még így is egy közösség maradhassunk és együtt viseljük a nehézségeket.
A 9. évfolyam tavaszi kurzusa online
Videók
Multimédia
Szeretne informálódni?
Iratkozzon fel hírlevelünkre.