2019. november 13.
A Snétberger Program őszi kurzusa ismét egy koncerttel zárult november 7-én a felsőörsi Központban. Ezen a koncerten diákjaink megmutatták, milyen jazz és klasszikus zenei darabokon dolgoztak három héten keresztül.

A kurzust követően számos fellépésünk lesz.
Koncertnaptár – november, december
Év végéig három külföldi meghívásnak is eleget teszünk. Nagy megtiszteltetés, hogy a strasbourgi, a washingtoni és a stockholmi Magyar Nagykövetség is diákjaink muzsikájával színesíti programjait.

November 13-án Strasbourgban, az Európa Tanács Gyermekjogok Világnapján megtartott Francia fogadása előtt lépnek fel a diákok Strasbourgban a Strasbourgi Magyar Nagykövetség meghívására. December 5-én, az alapító Snétberger Ferenccel együtt lép színpadra 5 diákunk Washingtonban, a Ronald Reagan Centerben. December 11-én pedig Stockholmban adunk karácsonyi koncertet. Kiemelt jelentőségűek ezek a meghívások nemcsak a diákok, de a Központ számára is, hiszen ismét lehetőséget kaptunk arra, hogy nemzetközi szinten is bemutathassuk a Snétberger Program egyediségét, s hogy a zene tényleg felemel.

A külföldi koncertek mellett itthon is számos helyen lehet majd hallani a Snétberger Központ diákjainak muzsikáját. November 16-án a Francia Kereskedelmi Iparkamara Gálaestjén biztosítunk zenei közreműködést. November 27-én Veszprémben, az Eötvös Károly Megyei Könyvtárban ad koncertet Farkas Zsolt diákunk és zenei segítőnk az Amerikai Kuckó hálaadás napi rendezvényén. A koncert során jazz sztenderdeket hallhatnak az érdeklődők. Még ebben a hónapban a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórházzal egyedülálló együttműködési szerződés kerül majd aláírásra. Ez alkalomból két diákunk is zenél majd az eseményen. December 11-én az Uránia Nemzeti Filmszínházban, a Családbarát Magyarország által szervezett Gálán is felcsendül a fiatalok zenéje, ahol szintén jazz lesz műsoron.
Videók
Multimédia
Szeretne informálódni?
Iratkozzon fel hírlevelünkre.