2018. július 2.
A Balaton-felvidéki Salföldi Dalföld Fesztiválon mutatkoznak be diákjaink július 6-án, pénteken a Salföldi Nagyszínpadon.
Diákjaink a Salföldi Dalföldön
Az alábbi programokkal várjuk az érdeklődőket:
18:30 / „Roma tehetséggondozás” – Beszélgetés dr. Illés Boglárka esélyegyenlőségért felelős helyettes államtitkárral és Snétberger Ferenccel
19:30 / Snétberger Tehetségközpont diákjainak koncertje
20:15 / Snétberger Ferenc koncertje
A fesztivál témája “Az ezerarcú magyar cigányság zenéje”. A modern jazztől, a szinto kultúrán, magyar nótán, vonós népzenén az oláh-cigány hallgatókig a résztvevők bejárják ennek a végtelen univerzumnak egy-egy markáns szegletét, sőt, az Indiából érkező East-West Local által kitekinthetnek a legősibb gyökerekig. A négy nap részletes programja itt olvasható: http://dalfold.hu/programok/
Videók
Multimédia
Szeretne informálódni?
Iratkozzon fel hírlevelünkre.