2018. április 18.
A MOMKultban megrendezett programról a Hegyvidék Tv és a Jazzma tudósított
A 7. évfolyam zárókoncertje
Zárókoncert 7. évfolyam, MOMKult Budapest Fotó: Raffay Zsófi
2017/2018 tanévünket budapesti koncerttel zártuk. A tavaszi kurzus idején kidolgozott négyórányi műsorszámból kétórás jazz és klasszikus zenei válogatást hallhatott a közönség tanáraink közreműködésével diákjaink előadásában.

A programról, iskolánkról a Hegyvidék tv készített összeállítást. Az alapító-művészeti igazgató mellett diákjaink - Janszo Orsolya és Beri Áron - is nyilatkoznak, és néhány rövid részlet is hallható az elhangzott művekből.

A jazzma portálon Németh Mária kritikája olvasható: https://www.jazzma.hu/hirek/2018/04/18/felsobb-evfolyamba-lephet/
Videók
Multimédia
Szeretne informálódni?
Iratkozzon fel hírlevelünkre.