2016. november 12.
Hétvégén véget ért hatodik évfolyamunk őszi kurzusa. A háromhetes kurzus során vendégül láthattuk Rajeev Janardan szitárművészt, és Szakcsi Lakatos Béla Kossuth-díjas, Liszt Ferenc-díjas és Nemzet Művésze-díjas zongoraművészt, zeneszerzőt.
Koncerttel ért véget őszi kurzusunk
Hagyományainknak megfelelően az őszi kurzust is koncerttel zártuk, amelyen diákjaink hozzátartozói mellett Felsőörs környékéről és Budapestről is számos vendéget köszönthettünk. A 2016. november 11-i rendezvényen a Snétberger Zenei Tehetség Központ idei évfolyamának diákjai több mint 40 klasszikus és jazz zeneszámot adtak elő. A koncert keretében került átadásra a Katolikus Karitász 400.000 forintos adománya is, amelyet diákjaink a tanulmányainkhoz kapcsolódó kiadásokra fordíthatnak.

A koncert az NTP-RHTP-B-M-16-0001 pályázatból, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő támogatásával valósult meg.
Videók
Multimédia
Szeretne informálódni?
Iratkozzon fel hírlevelünkre.